Категорії
  • Русский    English    Українська   
  • Лідер продажу
    Віскі Old Smuggler 3 роки витримки 0.7 л 40% (5010327605005)

    Віскі Old Smuggler 3 роки витримки 0.7 л 40% (5010327605005)

    text_description Віскі Old Smuggler 3 роки витримки 0.7 л 40% (5010327605005) Old Smuggler - шотландський бленд, володіє характером справжнього скотча і вироблений за класичною методикою. Купаж напою складають... Подробнее
    text_weight700ml
    Виробник Old Smuggler
    Наявність: Немає на складі
    0 грн.
     
    Доставка 1-3 дні
    Будь-який варіант оплати
    Тільки найкращі напої!

    Віскі Old Smuggler 3 роки витримки 0.7 л 40% (5010327605005)

    Old Smuggler - шотландський бленд, володіє характером справжнього скотча і вироблений за класичною методикою. Купаж напою складають зернові спирти, основу яких складають кукурудза і пшениця, і витримані не менше трьох років солодові представники. Олд Смагглер - чудовий віскі за дуже привабливою ціною, який порадує і приємно здивує не тільки початківців дегустаторів, а й справжніх гурманів.

    Смак: Приємний, легкий, ніжний, м'який, з гармонійною солодкістю медових тонів, витонченим смаком з карамелевими інтонаціями.
    Аромат: Тонкий, легкий, м'який, елегантний, з солодкими карамелевими тонами, ніжними квітковими нотами, деревно - вугільними інтонаціями.
    Гастрономічна сполучуваність: Чудовий в чистому вигляді, прекрасний як компонент коктейлів.
    Колір: Теплий, медово - бурштиновий.
    Тип: Бленд.
    Витримка: Не менш 3-х років в дубі.
     
    Категорія: Віскі
    Класифікація: Купажірованний (Blended)
    Країна: Віскі Шотландії
    Обсяг: 700 мл
    Бренд: Old Smuggler
    алкоголь: 40%
    Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Ваше Ім’я:
    Рейтинг
    Введіть код, вказаний на зображенні:
    Продовжити