Категорії
 • Русский    English    Українська   
 • Лідер продажу
  Купити віскі Джек Деніелс (Jack Daniel's) 3 літри (5099873045114)

  Купити віскі Джек Деніелс (Jack Daniel's) 3 літри (5099873045114)

  text_description Купити віскі Джек Деніелс (Jack Daniel's) 3 літри (5099873045114) Jack Daniel's — популярна марка американського віскі. Випускається на винокурнях міста Лінчбурга, США, з XIX століття. Нап... Подробнее
  text_weight3 000мл
  Виробник Brown-Forman Corporation
  Наявність: Немає на складі
  0 грн.
   
  Доставка 1-3 дні
  Будь-який варіант оплати
  Тільки найкращі напої!

  Купити віскі Джек Деніелс (Jack Daniel's) 3 літри (5099873045114)

  Jack Daniel's — популярна марка американського віскі. Випускається на винокурнях міста Лінчбурга, США, з XIX століття.

  Напій виготовляється з 80 % кукурудзи, 12 % жита і 8 % ячменю, на основі чистої джерельної води і в підсумку містить 40 % алкоголю. Фільтрація віскі відбувається через деревне вугілля американського клена. Цей процес унікальний для створення віскі Теннессі і відомий як процес Лінкольна, названий на честь міста, де спочатку розливався Jack Daniel's. Процес фільтрації за допомогою деревного вугілля додає особливо м'який смак і аромат. Процес Лінкольна є єдиним технічним розходженням між Теннессі віскі і Бурбоном. Різницю було офіційно визнано в 1941 р. американським урядом.
   
  З покоління в покоління переходять перекази про те, що може означати Old No.7:
  • Є думка, що у Джека Деніела було 7 коханок або що він писав букву «J» свого імені як цифру 7. За іншою версією, він вибрав цифру 7, оскільки вважав її щасливою.
  • Друга легенда говорить, що це була сьома спроба знайти ідеальний рецепт.
  • За іншою легендою, сімома магазинами володів старий товариш Джека і саме в них віскі Jack Daniel's продавався найкраще.
  • Але найцікавіша версія пов'язана з сімома загубленими бочками з віскі, на яких, коли пропажа була знайдена, Містер Джек нібито поставив цифру «7». Пізніше торговець, якому дісталися ці бочки, був так зачарований віскі Jack Daniel's, що замовив ще одну партію «того самого номер сім» («that old number 7»).
  Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
  Ваше Ім’я:
  Рейтинг
  Введіть код, вказаний на зображенні:
  Продовжити