Категорії
FilterPro
Filter by price:
Manufacturers:
 • Русский    English    Українська   
 • Old Road (Олд Роуд)

  Купити бурбон (віскі) Old Road (Олд Роуд) 

  Хороший американський віскі - це бурбон. Бурбон Old Road Kentucky Straight Bourbon Whiskey виробляють, дотримуючись унікальних традицій, перевірених часом. Old Road починається з кращого кукурудзи штатів Кентуккі і Індіани, відібраних сортів жита і кращого солодового ячменю. Разом, ці зерна представляють унікальний секрет, який відомий тільки майстрам, відповідальним за виробництво віскі екстра-класу.
   
  Відмінною особливістю Old Road є пропорція, в якій зернові з'єднуються для приготування сусла. Як відомо, при виробництві бурбонів має бути використано мінімум 51% кукурудзи. При виробництві Old Road використовується 70% кукурудзи, 15% жита і 15% соложеном ячменю. Даний рецепт дозволяє досягти оптимального смакового балансу в кінцевому продукті.
   
  Особливо важлива і цікава частина відбору бочок. Перед тим, як Old Road розливають по бочках, бочки піддаються строгому огляду. Вони повинні бути зроблені зі спеціального дерева, вік якого повинен становити від 70 до 80 років. Стандарти відбору дерева для бурбона Old Road обходяться дорого, але це необхідно, якщо ми хочемо отримати чудовий результат. Також дерево досліджують на предмет зернистості. Якщо зернистість дерева дуже дрібна, це призводить до незрілому віскі, який буде неміцним і менш ароматним. Занадто велика зернистість призведе до переважання деревних ноток в смаку. Бочки також оглядають на предмет зламаних або пошкоджених клепок і відкритих стиків.
   
  Так як кожен крок виробництва важливий, то процес витримки вважається головним фактором для створення дійсно видатного віскі. Склади для витримки бурбона, як правило, 9-поверхові. Кожен склад має долівку, який найкраще дозволяє природі робити свою справу в процесі витримки. На додаток до цього, пар, що пропускається під тиском через склади в разі надзвичайно холодної зими, компенсує надто різкі перепади температури.
   
  Кращий віскі заводу витримують тільки на спеціальних поверхах. Як правило, це 4 і 5 поверхи або 5 і 6 поверхи. Ці поверхи є середніми на складі, тому у них найменші перепади температури протягом року, що є ключовим моментом для досягнення зрілості і виробництва збалансованого віскі. Склади побудовані з великих дерев'яних балок і оточені цегляною стіною.
   
  Тільки кращий бурбон, вироблений на віскокурні, бутилюють як Old Road Kentucky Straight Bourbon Whiskey. Для цього вибирають близько 30-35 бочок витриманого віскі. Зразки з цих бочок піддаються ретельному аналізу. Якщо хоча б один дегустатор не підтверджує якість зразка, віскі з цієї бочки не використовуватиметься для розливу.
   
  Бурбон Old Road - це напій високої якості для сильних духом, вільно мислячих і прогресивних людей. Він вартий того, щоб його спробувати.

   

  Показувати: Список / Сітка
  Відображати:
  Сортування
  Віскі Old Road 6 років витримки 0.7л (4006714004934)
  Віскі Old Road 6 років витримки 0.7л (4006714004934) Бурбон Old Road 6 років - це н
  700мл
  Наявність: Есть в наличии
  615 грн.
  Віскі Old Road 3 роки витримки 0.7 л (4006714004798)
  Віскі Old Road 3 роки витримки 0.7 л (4006714004798) Бурбон Old Road Kentucky Strai
  700мл
  Наявність: Немає на складі
  0 грн.