Категорії
 • Русский    English    Українська   
 • Віскі Oban

  Віскі Oban: опис, відгуки, характеристики, ціна в Україні

  Oban Distillery - це невелика шотландська винокурня, яка була заснована братами Стівенсон в невеликому рибальському селі в 1794 році. Завод стрімко розвивався, завдяки чому стала розвиватися і рости село, і з роками перетворилася у велике місто. У 1883 році винокурня була викуплена Уолтером Хіггіном, який бачив відкриваються перед підприємством перспективи в зв'язку з введенням в експлуатацію залізниці між Обан і Глазго. Він зайнявся модернізацією заводу і розширенням його території.

  Для цього довелося ліквідувати стіну, яка підпирала заводські стіни. Дуже цікавим є той факт, що при даних роботах були виявлені людські останки, які, на думку вчених, відносяться до 4500 року до н.е. У 1898 році компанію купив Олександр Едвард, власник заводу Aultmore, який займався поставками віскі для Pattison Ltd, провідному оптовим торговцем віскі. Однак незабаром Pattison Ltd збанкрутувала, що самим негативним чином позначилося і на ґуральні Обан. І тільки в 1923 році, коли завод знову був викуплений групою підприємців, йому вдалося оговтатися і добитися процвітання, яке триває й донині.

  Сьогодні Oban Distillery є членом консорціуму Diageo. На заводі встановлено всього два перегінних куба, які забезпечують не більше 90 бочок віскі в тиждень. Воду для виробництва своїх напоїв підприємство бере з озера Лох-Гленнабрейд, що грає не останню роль у створенні якісного віскі. Віскі Oban характеризується чудовим солодкуватим ароматом, в якому відчувається солонуваті морські і димні нотки і щедрим, пряним смаком.

  Показувати: Список / Сітка
  Відображати:
  Сортування
  Віскі Oban 14 років витримки 0.7 л 43% (5000281005447)
  Віскі Oban 14 років витримки 0.7 л 43% (5000281005447) Віскі Oban 14 years old 43%
  700мл
  Наявність: Есть в наличии
  2,150 грн.