Категорії
 • Русский    English    Українська   
 • Most Wanted (Моуст Вонтед)

  Купити бурбон Most Wanted (Моуст Вонтед)

  Легенда. З неї починається все. У 1789 році в штат Кентуккі, провінцію Бурбон, передмістя Луисвилла, якого нарекли на честь представника династії Бурбонів Людовика XV, приїхав підкорювати Новий Світ хрестом і проповідями пастор Елія Крег, назавжди залишив рідну Шотландію. Щоб між недільними днями надто не вдаватися до тугу за батьківщиною та облагородити душу праведною працею, на навколишніх полях він вирощував ячмінь і варив віскі, намагаючись зробити напій скільки-небудь схожим на настільки близький серцю всякого шотландця скотч. Але врожаї, незважаючи на ревні молитви, видавалися мізерні, а якість віскі ніяк не дотягує до вмісту бочок, припливли з далекої Європи. Одного разу трапилася у пастора поїздка в Джорджтаун, що стоїть на місці злиття річки Кентуккі з широкими потоками Огай. І коли пастор, читаючи саму часту в цих краях молитву, дивився навколо і бачив лише кукурудзу, рясно росте під жарким сонцем цього богом забутого штату, його раптом осяяло ... Елія Крег спорудив на березі річки простенький перегінний куб і став гнати в ньому сусло з кукурудзяних зерен замість ячменю. Одержаний самогон, заварений на кристально чистій воді Кентуккі, він закупорював в бочки з білого дуба, які сам і майстрував.
   
  Кажуть, бочки підгоріли, коли безбожники підпалили будинок пастора, але робити нові Елія не став, а залив самогон в ті, що були, і забув про них на кілька років. А коли відкоркував одну, в кухоль полився віскі, якого ще ніхто не пробував ні в Старому, ні в Новому Світі. Темніше звичайного, віддає деревним вугіллям, цей напій пастор відправляв в Новий Орлеан в діжках, на яких красувалася їм же намальована етикетка з написом: «Бурбон, штат Кентуккі».

  Bиробництво

  Хоча населення Кентуккі впевнено, що справжній бурбон - це той, що зроблений в їх штаті, офіційно ця назва може носити будь-який віскі, вироблене на території Америки, що містить в суслі не менше 51% і не більше 80% кукурудзи і витримане в обпалених бочках з американського білого дуба не менше двох років. Технологія виготовлення бурбона відрізняється від виробництва звичайного віскі лише відсутністю етапу солодження зерна.
   
  Спочатку невеликими порціями подрібнюють зерна кукурудзи, жита, ячменю і пшениці (різні поєднання зернових культур - ноу-хау виробників бурбона), змішуючи їх з водою (якість води одно якості віскі). Потім починається стадія температурної обробки і бродіння. Після цього сусло осахаривают, розбавляють водою і переганяють. Далі рідина закупорюють в дубові бочки, чисті і нові (втім, деякі виробники для специфіки смаку використовують бочки з-під портвейну або бренді), де майбутній бурбон чекає свого часу, вбираючи аромати благородного дерева і набуваючи золотистий колір. Кінцевий продукт, міцністю від 40 до 62,5 °, перш ніж розлити по пляшках, фільтрують, але є і спеціальні серії для любителів "справжнього" бурбона - без фільтрації, коли зберігається весь спектр ароматів обвуглене американського дуба.
  Показувати: Список / Сітка
  Відображати:
  Сортування
  Віскі Most Wanted Kentucky 0.7 л (4006714004941)
  Купити Віскі Most Wanted Kentucky 0.7 л (4006714004941) Спочатку невеликими порціям
  700мл
  Наявність: Есть в наличии
  399 грн.