Категорії
FilterPro
Filter by price:
Manufacturers:
 • Русский    English    Українська   
 • Glenlivet (Гленлівет)

  Купити віскі Glenlivet (Гленлівет) в Києві, Україні.

  Віскікурня The Glenlivet (Гленлівет) заснована в XIX столітті і розташовується в долині Лівет, найвищій частині знаменитого регіону виробництва віскі Шотландії - Спейсайд. C моменту заснування віскікурні The Glenlivet цей віскі вважався найкращим віскі Спейсайд, і багато виробників намагалися видати свій продукт за Glenlivet. Але вже в 1884 році синові засновника віскікурні The Glenlivet вдалося законодавчо закріпити за своєю віскікурні виключне право використовувати ім'я The Glenlivet.
   
  Джордж Сміт, засновник віскікурні The Glenlivet, був першим володарем ліцензії на виробництво віскі в Шотландії. Заздрість сусідів до його майстерності була така велика, що йому доводилося весь час брати з собою «своїх вірних компаньйонів, які ніколи не підведуть» - так Джордж Сміт називав револьвери, без яких він не виходив навіть на церковне богослужіння.
   
  Цей віскі обожнював король Англії Георг IV. У 1822 році під час своєї першої після коронації поїздки по Шотландії Георгу IV, славився своєю любов'ю до розкоші і помпезним церемоній, був піднесений «дар Шотландії» - віскі The Glenlivet. Король Георг IV був так зачарований смаком цього віскі, що вимагав подавати до столу тільки The Glenlivet, за що ще за життя жартома його називали «зачарованим суддею напою з долини Лівет».
   
  Століття по тому віскі The Glenlivet придбав ще одного відомого шанувальника - президента готелю George V в Парижі, який щорічно писав листи на віскікурні The Glenlivet з проханням надіслати йому для особистої колекції ящик 12-річного віскі The Glenlivet.
   
  The Glenlivet став еталоном для шотландських односолодових віскі, а його популярність вже простягалася далеко за межами Шотландії: на ринки Англії і Північної Америки цей молт став поставлятися в обмеженій кількості під маркою Old Vatted Glenlivet, яка вважається найпершою торговою маркою шотландського віскі. Тому The Glenlivet часто називають «односолодовим віскі, з якого все почалося», маючи на увазі звичайно ж блискучу історію цього шотландського односолодового віскі.

  Ключові складові, які завжди робили віскі The Glenlivet особливою, залишилися незмінними: чистісінька вода з джерела, мідні перегінні куби і дубові бочки. А найголовніше - традиції і досвід людей, що працюють тут.

  Унікальність The Glenlivet має кілька секретів: по-перше, віскокурні розташовується поруч з джерелом Джоси, який поставляє тисячі галонів чистої гірської води щодня. По-друге, це унікальні мідні перегінні куби в формі ліхтаря, створені Джорджем Смітом. Висока «шийку» таких кубів забезпечує хороший контакт парів спирту з міддю. Це благотворно впливає на смак майбутнього віскі, надаючи йому дивну легкість і елегантність. І, нарешті, найголовніше - витримка: делікатним спиртів новоствореного напою потрібен час, щоб оформитися і перетворитися в благородний віскі.

  The Glenlivet витримується в американських дубових бочках з-під бурбона. Через пори дерево добре вбирає вологу і віддає зайві елементи, а нотки бурбона покращують смакові властивості спиртів. В процесі витримки віскі набуває золотистий колір, а також присмак какао і ванілі.

  Купити віскі Glenlivet (Гленлівет) в асортименті можна в нашому магазині алкогольних напоїв ArtDrink з доставкою по Києву, а також в Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Львів, і інші міста України.

  Показувати: Список / Сітка
  Відображати:
  Сортування
  Віскі Glenlivet 21 рік 0.7 л (5000299226216)
  Віскі Glenlivet 21 рік 0.7 л (5000299226216) Віскі Glenlivet 21 рік - односолодовий
  700мл
  Наявність: Есть в наличии
  7 300 грн.
  Віскі Glenlivet 25 років 0.7 л (5000299226421)
  Віскі Glenlivet 25 років 0.7 л (5000299226421) Віскі Glenlivet 25 років - односолод
  700мл
  Наявність: Есть в наличии
  9 800 грн.
  Віскі Glenlivet Founder's Reserve 0.7 л (5000299609347)
  Віскі Glenlivet Founder's Reserve 0.7 л (5000299609347) Glenlivet Founder's Reserve
  700мл
  Наявність: Есть в наличии
  1 330 грн.