Категорії
 • Русский    English    Українська   
 • Glenkinchie (Гленкінчі)

  Купити віскі Glenkinchie (Гленкінчі) в Україні

  Glenkinchie - марка преміального односолодового шотландського віскі екстра-класу.
  Винокурня Glenkinchie- одна з найстаріших Шотландії, заснована в 1837 році. Розташований завод в Лоуленде - мальовничому містечку неподалік від Единбурга. Заснували винокурню два брата-фермера Джордж і Джон Рейт. 1837 рік - рік офіційного початку виробництва, але брати і до того промишляли нелегальним віскі власного виробництва, але через підвищеного інтересу з боку податкової служби довелося ліцензувати свій товар. Віскокурні отримала своє ім'я від назви джерела Кінчев Берн, вода з якого використовувалася для приготування напою. У володіннях ферми знаходилося більше 80 акрів землі, що дозволяло вирощувати ячмінь і продовольство на власних полях. В якості добрив на полях використовувалися морські водорості, завдяки чому урожай ячменю був дуже хорошої якості.
  Але справи у братів йшли неважливо, і завод Гленкінчі довелося закрити. Виробництво було «заморожено» майже 40 років. Друге дихання цьому провадженню було дано в 80-х роках 19 століття, коли віскокурні була куплена консорціумом единбурзьких торговців і виробників віскі.
  З 96-го року на території віскокурні функціонує музей історії дистиляції, де представлений макет солодовою винокурні.

  Купити віскі Glenkinchie (Гленкінчі) можна в нашому магазині алкогольних напоїв ArtDrink з доставкою по Києву, а також в Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Львів, і інші міста України.

  Показувати: Список / Сітка
  Відображати:
  Сортування
  Віскі Glenkinchie 12 years old 43% 0.7 л (5000281021942)
  Віскі Glenkinchie 12 years old 43% 0.7 л (5000281021942) Віскі Glenkinchie 12 years
  700мл
  Наявність: Есть в наличии
  2 110 грн.