Категорії
 • Русский    English    Українська   
 • Ром Pampero (Памперо)

  Ром Pampero (Памперо) ціна, відгуки, доставка в Україні

  Ром Pampero виготовляють на старому заводі Complejo Licorero del Centro. Сеньйор Луїс Фігероа, маестро-роньеро компанії, пояснює чудовий смак напою трьома причинами:
  1. очерет на підприємстві переробляється протягом доби після зрізання, поки він ще сповнений соку;
  2. напій піддається потрійної дистиляції;
  3. для венесуельського клімату характерні значні перепади температури: від виснажливої ​​спеки до затяжних дощів і крижаним штормовим вітрам. В таких умовах смак рому стає більш насиченим, а напій старіє в 3 рази швидше, ніж віскі в Шотландії.
  Види рома памперо
  Випускається 4 різновиди рома Pampero:
  • Pampero Blanco (Añejo) - безбарвний прозорий ром фортецею 37,5%, суміш спиртів 2-4-річної витримки. Під час старіння в дубових бочках з-під бурбона напій набуває золотистий відтінок. Щоб знебарвити ром, його повторно фільтрують. Але при цьому він зберігає фруктовий аромат і м'який смак з нотами ванілі і вершкового ірису. Напій підходить для приготування коктейлів;
  • Pampero Especial (Añejo) - ром мідно-золотистого кольору (40%), суміш ромових спиртів 4-річної витримки. Став першим венесуельським ромом, який офіційно визнали витриманим (añejo). З тих пір Pampero Especial служить зразком, з яким порівнюють всі венесуельські роми. В пряному смаку домінують тони імбиру, гвоздики, кориці, дуба, врівноважені свіжістю цедри лайма і пом'якшені солодкістю вершкового ірису. Післясмак - пряне, вершкове, з легкою гіркуватістю диму.
  • Pampero Anniversario Reserva Exclusiva - ром преміум-класу, темно-коричневого кольору (40%), суміш спиртів 4-8-річної витримки. Напій був створений в 1963 році, на честь 25-річчя компанії. Його упаковують в шкіряні сумки з витиснутими логотипом фірми. Ром володіє підвищеною в'язкістю (залишає «слізки» на стінках келиха). Напій пахне коричневим цукром, корицею, мускатним горіхом і старим дубом. Смак - пряний, злегка маслянистий і сухий, з відтінками чайних і тютюнового листя і солодким присмаком ірису;
  • Pampero Seleccion тисяча дев'ятсот тридцять вісім (Añejo) - ром преміум-класу, мідно-коричневого кольору (40%), купаж 10 ромових спиртів не менше ніж 4-річної витримки. Майстер-роньеро Луїс Фігероа створив цей напій в 2008 році, до святкування 70-річчя компанії, і з тих пір особисто відбирає кращі барила старого рома для виготовлення Pampero Seleccion 1938. Ром має аромат мускатного горіха і смаженого фундука, до якого домішуються півтони нової шкіри і дорогого тютюну. Пряний і пекучий присмак з легкої дубової гіркуватістю врівноважує ніжна солодкість ванілі. Післясмак - довгий, пряне, трохи масляниста.

   

  Показувати: Список / Сітка
  Відображати:
  Сортування
  Pampero Blanco 37.5% 1л
  Купити Ром Pampero Blanco 1 літр Ром Pampero Blanco (памперо Бланко) - смак окс
  1,000мл
  Наявність: Есть в наличии
  376 грн.