Категорії
 • Русский    English    Українська   
 • Averna (Аверна)

  Купити лікер Averna (Авернa)

  Аверно (Averna) - оригінальний сицилійський біттер (гірко-солодкий лікер), який представляє собою настоянку з понад 60 лікарських трав, рослин і коріння. Напій Amaro Averna проводиться з 1868 року по оригінальному секретним рецептом, який дістався Сальваторе Аверно від монаха-бенедиктинця. Спочатку напій готувався виключно для членів сім'ї і гостей Аверно, але до початку 1900-х років рецептура і сімейний бізнес перейшов до сина Сальваторе, Франческо Аверно, який почав торгувати лікером на ярмарках Італії і за кордоном.

  Основне виробництво лікеру Averna знаходиться до Кальтаниссетта, в центральній Сицилії. Він до цих пір створюється за традиційним незмінному рецептом, і включає в себе тривалий процес настоювання, що робить його, безсумнівно, одним з найбільш унікальних і оригінальних БІТТЕРИ, з існуючих сьогодні.

  Процес починається шляхом комбінування спеціально підібраних трав, коріння і натуральних спецій. Потім всі інгредієнти, серед яких присутні гранати і ефірні масла гірких апельсинів і лимонів, подрібнюють, змішують і настоюють на чистому спирті до отримання насиченої ароматичної суміші. Потім в рідину додають воду і цукор до досягнення оптимального вмісту алкоголю, проціджують і відстоюють, поки всі інгредієнти ретельно НЕ перемішається. При досягненні ідеальної інтенсивності смаку і аромату, лікер Averna готовий до розливу і вживання.

  Купити лікер Averna (Аверно) в асортименті, Ви можете в нашому магазині ArtDrink, за вигідною ціною, з доставкою по Києву, Україні.

  Показувати: Список / Сітка
  Відображати:
  Сортування
  Лікер Averna Amaro Siciliano 0.7 л 29% (8000040203782)
  Лікер Averna Amaro Siciliano 0.7 л 29% (8000040203782) Лікер кольору темної к
  1,000мл
  Наявність: Есть в наличии
  335 грн.