Категорії
FilterPro
Filter by price:
Manufacturers:
 • Русский    English    Українська   
 • Коньяки AKA

  Коньяки AKA (Вірменія)

  У розробках смакового букета коньяків «АКА» брали участь технологи старшого покоління, досвід яких дозволив зробити світове ім'я Вірменським коньяків в Радянські часи. Особлива увага приділялася використанню високоякісного коньячного матеріалу, рецепти виготовлення і збереження смакових характеристик до сих пір є «ноу-хау» для технологів Вірменського винного заводу.

  Технологія виробництва коньяку відпрацьовувалася і відточувалася роками і поколіннями виноробів Вірменії, рецепт передавався від батька до сина, від діда - до онука. Саме дбайливе збереження традицій та історії Вірменським Народом, дозволило зберегти свою писемність, мову, самобутність і кращі рецепти приготування і використання тих дарів, які щедро підносить плодюча Вірменська Земля.

  Продукція нового бренду «АКА» дає нам можливість доторкнутися і відчути ту самобутність і традиції, яку змогли пронести через роки Вірменські майстри виноробства.

  Перша партія представлена ​​коньяками 3-х і 5-ти річної витримки. Фахівці-технологи, відповідно до свого національного природного темпераменту, вважають за краще купажовані напої яскраво вираженого смаку і насиченого аромату. Букет коньячних спиртів виготовлений з традиційних вірменських сортів винограду: хутра ( «Одного розміру»), Воскехат ( «Золота ягода»), Гаран Дмак ( «Курдюк вівці»).

  Логотип «АКА» символізує образ левиці, яка з давніх-давен уособлювала образ матері-годувальниці в вірменському епосі. З незапам'ятних часів у Вірменії кращі напої називали «Левиним молоком».

  Купити вірменські коньяки АКА можна в нашому магазині алкогольних напоїв ArtDrink з доставкою по Києву, а також в Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу, Полтаву, Львів, і інші міста України.

  Показувати: Список / Сітка
  Відображати:
  Сортування
  Коньяк АКА 3 роки 40% 0.5 л (4820135490165)
  Купити коньяк АКА 3 роки 40% 0.5 л (4820135490165) в Києві, Україні. Здавалося б, м
  500мл
  Наявність: Есть в наличии
  245 грн.
  Коньяк АКА 5 років 40% 0.5 л (4820135490172)
  Купити вірменський коньяк АКА 5 років 40% 0.5 л (4820135490172) в Києві, Україні. Я
  500мл
  Наявність: Есть в наличии
  299 грн.